אודות

יורו ואט, החברה הגדולה והמובילה בישראל לפתרונות מיסוי עקיף בינלאומי והינה חלק מקבוצת VAT IT העולמית. זה למעלה מעשרים שנה, יורו ואט מסייעת לחברות ישראליות למצות את זכויותיהן להחזרי מע"מ ובהליכי רישום לצרכי מע"מ באירופה ובמדינות נוספות בעולם. לצד העבודה השוטפת מול אלפי לקוחותיה, יורו ואט מפתחת יישומים טכנולוגיים מתקדמים המסייעים לממש את פוטנציאל ההחזרים ולמנוע 'זליגת' הכנסות פוטנציאליות. אנשי המקצוע של יורו ואט מעודכנים בחידושים ובעדכונים הרבים של החקיקה והתקינה במדינות השונות, ומייעצים לחברות רבות בתכנון ובהיערכות – בהיבט מיסוי עקיף – לקראת כניסתן לשוק האירופי ולשוק העולמי.

פרופיל חברה

יורו ואט הוקמה בישראל במחצית שנות ה-90, על רקע הגלובליזציה הגוברת של המשק הישראלי, וכפועל יוצא של החלת הדירקטיבה ה-13 של האיחוד האירופי בנושא החזרי מע"מ על ידי רשויות המס האירופיות. כיום מעסיקה החברה...

קבוצת VAT IT העולמית

קבוצת VAT IT פועלת בחמש יבשות ובכ-30 משרדים ברחבי העולם, וממצה את פוטנציאל החזרי המע"מ של כ-15,000 לקוחות – בהם תאגידים רב לאומיים לצד חברות קטנות ובינוניות מענפים שונים.

בין לקוחותינו

יורו ואט מנהלת בכל רגע נתון מאות תביעות להחזרי מע"מ על הוצאות, הן עבור חברות גדולות, והן תביעות להחזרי מע"מ עבור עסקים קטנים שביצעו פעולות חד-פעמיות בחו"ל, כגון השתתפות בכנס או משלוח דוגמאות מסחריות.

הצוות שלנו

הצוות המקצועי של יורו ואט מורכב מכלכלנים, רואי חשבון, מנהלי חשבונות ואנשי שירות וקשרי לקוחות